Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Szlachetna Paczka

Komunikat o Szlachetnej Paczce

Studenci Instytutu Filologii Klasycznej UJ oraz Zakładu Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa UJ postanowili połączyć siły w kolejnej edycji akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku pomagamy pani Cecylii, która musi się mierzyć z chorobą i samotnością. W domu pani Cecylii panuje chłód i wilgoć. Kobieta nie poddaje się jednak przez wzgląd na ukochanego psa – jej jedynego towarzysza.

Pani Cecylia najbardziej potrzebuje opału, żywności trwałej i środków czystości. Kobieta poprosiła również o ciepłą, zimową odzież i buty, komplet pościeli oraz sprzęt gospodarstwa domowego: piekarnik, mikrofalówkę i telefon.

Lista potrzeb pani Cecylii jest długa, dlatego bardzo liczymy na zaangażowanie i wsparcie. Zbiórka datków oraz darów prowadzona jest w Bibliotece IFK. Istnieje również możliwość dokonania przelewu na specjalnie otwarty rachunek bankowy. Akcja trwa do 9 grudnia (prosimy jednak, by przelewy przesłać najpóźniej do 8 grudnia).

Szczegółowe informacje oraz pełną listę potrzeb rodziny można znaleźć w zespole Szlachetna Paczka 2021 na platformie MS Teams (kod: obw38ao). Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku (link: https://fb.me/e/2HMbJPYAs). W razie pytań prosimy o kontakt. W IFK koordynatorami akcji są: Emilia Herok, Gabriela Rogala oraz Alicja Marczewska.