Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Rejestracja na przedmioty w USOS

Szanowni Państwo,
Kolejne informacje tyczące się rejestracji na przedmioty:


Najważniejsze jest dokonanie rejestracji na przedmioty w USOS; USOS jest zintegrowany z Teams i listy uczestników zajęć pokażą się też w grupach na Teams;  to jednak zajmie kilka pierwszych dni października; w wypadku zajęć stacjonarnych nie stanowi to problemu, choć niektórzy z moich koleżanek i kolegów na wszelki wypadek podlinkowali swoje przedmioty w harmonogramie (wystarczy kliknąć w nazwę przedmiotu i system automatycznie wysyła prośbę o dołączenie do grupy). 
UWAGA - integracja systemów jest jednokierunkowa: zapisanie się do grupy na Teams nie oznacza automatycznej rejestracji na przedmiot w USOS!
Zajęcia zdalne w harmonogramie będą miały linki do Teams (brakujące pojawią niebawem). Wystarczy kliknąć w nazwę przedmiotu, by wysłać prośbę o dołączenie do grupy.
Podziału na grupy z praktycznej nauki języka greckiego 1 dokonamy po zakończeniu wpisów (trwają do środy), w czwartek powinnam mieć pełną listę I roku. Podział na grupę alfa i beta ma charakter czysto techniczny; jest alfabetyczny. Uprzedzając niewątpliwe pytania: przenosiny z jednaj grupy do drugiej są możliwe - za zgodą prowadzących, można to zrobić spokojnie po 3 października (wtedy rozpoczynamy w tym roku zajęcia).