Ważne - podpięcie przedmiotów

Termin: 20.10.2020 - 27.10.2020

PODPIĘCIA PZREDMIOTÓW I DEKLARACJE PZREDMIOTOWE

 

Zgodnie z Zarządzeniem nr 93 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 29 sierpnia 2017 roku wszystkie przedmioty muszą zostać podpięte pod program oraz etap studiów.
Podczas rejestracji na przedmiot USOSweb tworzy automatycznie podpięcie do domyślnego programu studiów. Studenci wielu kierunków mogą samodzielnie wybrać domyślny program w zakładce 'Domyślny program'

Uwaga! Ponieważ USOSweb automatycznie tworzy jedynie podpięcie pod program niezbędne jest również dodanie podpięcia pod etap za pomocą przycisku "Edytuj etap" w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia.


Pamiętaj, że wpisy na przedmiot dokonane przez sekretariat nie podlegają mechanizmowi automatycznego podpinania i muszą zostać podpięte ręcznie. Przedmioty nie podpięte zostaną usunięte z konta studenta.

Przedmioty można podpinać w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia.

Po zarejestrowaniu się na przedmioty i podpięciu ich pod odpowiedni program i etap studiów należy złożyć w USOSweb deklarację przedmiotów. Składanie Deklaracji będzie możliwe od 24 października. Zgodnie z zarządzeniem rektora deklaracje powinny zostać złożone najpóźniej do 27 października. 

Data opublikowania: 20.10.2020
Osoba publikująca: Jacek Hajduk