Inauguracja roku i zajęcia

Termin: 02.10.2020

Szanowni Państwo,

Zajęcia w Instytucie Filologii Klasycznej rozpoczną się 2 października, w formie zdalnej, w grupach na platformie MsTeams. Linki do grup zajęciowych zostaną umieszczone na stronie z harmonogramem, wraz z krótką instrukcją,  do 28 września.

Dyrekcja Instytutu Filologii Klasycznej zaprasza studentów i studentki I roku studiów licencjackich i magisterskich filologii klasycznej na inaugurację roku akademickiego 2020/21  .

Nie możemy, niestety, spotkać się z Państwem bezpośrednio, ale serdecznie zapraszamy na spotkania inauguracyjne w grupach według następującego planu:

I rok licencjatu - „Spotkanie organizacyjne I rok licencjatu filologii klasycznej” – w piątek 2 października, o godz. 9.30

I rok SUM -  „Spotkanie organizacyjne I rok SUM filologii klasycznej”  - w poniedziałek 5 października, o godz. 9.30

Uwaga: Zajęcia z praktycznej nauki języka greckiego dla grupy Beta I roku licencjatu, z dr Krzysztofem Hilmanem, w piątek, 2 października, rozpoczną się dopiero po inauguracji.

prof. dr hab. Dariusz Brodka

Dyrektor IFK