Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Instytut Filologii Klasycznej UJ

SEKRETARIAT

Adres
ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Telefon
12 664 79 08

Sprawy studenckie
Beata Pawlik: beata.pawlik@uj.edu.pl

Sprawy pracownicze i finansowe
Anna Bierca: anna.bierca@uj.edu.pl

Sekretariat  IFK czynny:

poniedziałek-czwartek w godz. 9.00-13.00

piątek - sekretariat nieczynny

Prosimy studentów o wcześniejsze uzgadnianie wizyty w sekretariacie telefonicznie, mailowo lub poprzez MS Teams.

****************************************************************

DYREKCJA IFK UJ

Dyrektor
prof. dr hab. Dariusz Brodka:
dariusz.brodka@uj.edu.pl

Wice-dyrektor ds. studenckich
dr hab. Joanna Janik:
joanna.janik@uj.edu.pl

****************************************************************

INNE

 

Biblioteka (zbiory IFK UJ)

Adres
ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Telefon
12 664 76 60

Marek Szerszeń:
marek.szerszen@uj.edu.pl
Olga Donigiewicz:
olga.donigiewicz@uj.edu.pl

****************************************************************

Instytutowy koordynator Erasmus i Most
dr Krzysztof Hilman:
krzysztof.hilman@uj.edu.pl

****************************************************************

Opiekun Koła Naukowego i redakcja strony
dr Jacek Hajduk:
jacek.hajduk@uj.edu.pl

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej