Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Filologii Klasycznej UJ

SEKRETARIAT

Adres
ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Telefon
12 664 79 08

Sprawy studenckie - starszy specjalista
Mgr Beata Pawlik: beata.pawlik@uj.edu.pl

Sprawy pracownicze i finansowe - starszy specjalista
Mgr Anna Bierca: anna.bierca@uj.edu.pl

Sekretariat  IFK czynny:

poniedziałek-czwartek w godz. 9.00-13.00

piątek - sekretariat nieczynny

Prosimy studentów o wcześniejsze uzgadnianie wizyty w sekretariacie telefonicznie, mailowo lub poprzez MS Teams.

****************************************************************

DYREKCJA IFK UJ

Dyrektor
prof. dr hab. Dariusz Brodka:
dariusz.brodka@uj.edu.pl

Wice-dyrektor ds. studenckich
dr hab. Joanna Janik:
joanna.janik@uj.edu.pl

****************************************************************

INNE

Biblioteka (zbiory IFK UJ)

Adres
ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Telefon
12 664 76 60

Olga Donigiewicz:
olga.donigiewicz@uj.edu.pl

****************************************************************

Instytutowy koordynator Erasmus i Most
dr Tomasz Babnis:

tomasz.babnis@uj.edu.pl

****************************************************************

Opiekun Koła Naukowego i redakcja strony
dr Jacek Hajduk:
jacek.hajduk@uj.edu.pl